1711
2023
En iyi tezgah arası cam nasıl seçilir?

En iyi tezgah arası cam nasıl seçilir?

En iyi tezgah arası cam nasıl seçilir? Tezgah araso cam panel yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz soruları kafamızda döner durur. Mutfak ön panelinizi ararken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey vardır; doğru mutfak ön panelini nasıl seçeceğinizi bilmek korkutucu olabilir. Alışveriş yaparken dikkate almanız ve aramanız gereken bazı önemli noktaları bir araya getirdik.

Tezgah Arası Cam'ınızı nereye koyacağınıza karar verin

Tezgah Arası Camınızın nereye gideceğini anlamak, başlamak için harika bir yerdir. Arkalığın doğrudan ocağın arkasında olmasını istiyorsanız, cam arkalık en iyi çözümdür. mutfak tezgah arası arkalığınız lavabonun arkasına gidiyorsa, cam panel su mutfak tezgah arasısı en iyi sonucu verir. Genellikle bir camı cam panel arkalık ile eşleştirmenizi öneririz; kusursuz bir yüzey elde etmek için cam panel veya cam arkalığın renklerini birbiriyle eşleşecek şekilde eşleştirebilirsiniz.

Tezgah arası cam mı yoksa fayans mı?

Hem fayans hem de cam panel mutfak tezgah arasıların kesin faydaları vardır, ancak bu kadar çok seçenek varken karşılaştırmak ve karar vermek zordur. Genellikle birden fazla soket kesimiyle daha geniş bir alanı kaplamak veya alışılmadık şekiller eklemek istiyorsanız cam panel en iyi seçimdir. cam panel arkalığınızı doğrudan bir ısı kaynağının arkasına yerleştirmenizi önermesek de, 15 mm aralıklı konveksiyonlu ocaklar uygundur. Ayrıca cam panel mutfak tezgah arasıların daha uygun maliyetli olduğunu göreceksiniz.

Tezgah Arası Camınızla eşleşin

İster sıfırdan bir mutfak/banyo tasarlıyor olun ister mevcut alanınızı yeniliyor olun, önemli odak noktalarını koordine etmek şık bir görünüm yaratmanın kesin yoludur. Kapı kollarının/dolapların renginden cihaz kaplamalarına kadar ayrıntılara bakmak daha az kaotik bir ortam sağlar. Pek çok tasarım ve kaplama mevcut, iyi haber şu ki, seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Bu yüzden bir mutfak tezgah arası tahtası ararken acele etmeyin; eviniz için mükemmel uyumu bulacaksınız. 

Karar vermekte zorlanıyorsanız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak satış ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yapılmış uygulamaları inceleyin!

Bir mutfak tezgah arası satın almayı düşünürken yapılmış uygulamaları son derece önemlidir. Mutfağınızda/banyonuzda birkaç farklı yüzey ve rengi test etmek, hangi mutfak tezgah arası arkasını satın alacağınız ve sonuçta mutfak tezgah arası arkalığınızın tasarımınızla ne kadar iyi bütünleşeceği üzerinde büyük bir etki yaratabilir. Numune sipariş etmek aynı zamanda ürünlerin kalitesini test etmenin harika bir yoludur. Hayalinizdeki mutfak tezgah arasıyı satın aldığınızda Avrupa Cam Mutfak kalitesini sizde göreceksiniz.